Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Join the forum, it's quick and easy

Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.
Kosogłos RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Po prostu Lust.

Go down

Po prostu Lust. Empty Po prostu Lust.

Pisanie  Lust Nie Maj 15, 2011 9:39 pm

Tak, wiem ładnie jest się przedstawić zanim zacznie zabierać się innym zabawki... więc :
Zwę się Kasandra i reaguję na każde zdrobnienie tego imienia (da się przywyknąć). Żyję od 15 lat lecz psychicznie chyba więcej. Mierzę 175 cm wzrostu, blondynka o niebiesko-zielonych zwykle smutnych lub zimnych ślepiach. W szkole określana mianem :satanistki, antychrosta etc. Kocham metal (szczególnie death, trash i viking) i wszystko co z nim związane Smile Gram na gitarze klasycznej i powoli, powoli zbieram na wymarzonego elektryka (tylko ok. 6 tys. ^^) Uwielbiam Norwegię, podróże i dziwnych, oryginalnych ludzi. Lubię kolory lecz tylko na włosach lub paznokciach (obecnie moje włosy są w połowie rude, były już fioletowe i chabrowe)Nie da się mnie określić w dwóch słowach jeśli chodzi o charakter, zależy od dnia od miłej dziewczyny po nieczułą sadystkę raniącą innych. Robię wszystko i nic... No to chyba tyle, i tak nikt pewnie nie przeczyta Wink
Lust
Lust
Siedmiu Wspaniałych

Liczba postów : 6
Join date : 15/05/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach