Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Join the forum, it's quick and easy

Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.
Kosogłos RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Addie czyli "Mamo to nie ja! Przysięgam!"

Go down

Addie czyli "Mamo to nie ja! Przysięgam!" Empty Addie czyli "Mamo to nie ja! Przysięgam!"

Pisanie  Adelaide O'Keeffe Sro Kwi 27, 2011 11:03 am

Hallo, Ahoj, Pryvit, Olá, Sveiki, Szia, Marhaba, Salut, Cześć, Salve!
(przywitałam się w dziesięciu różnych językach, ponieważ jestem bardzo grzeczna, uczynna, nieskalana i dobrze wychowana)
Na imię mi Aleksandra i nie cierpię gdy ktoś zwraca się do mnie zdrobniale (kto do mnie powie Ola, Olcia, Oluś czy Olka niech się ma na baczności bo nie ręczę za siebie...). Na świat przyszłam piętnaście lat temu w styczniu. Mam wile życiowych kompleksów dotyczących głównie mojego wzrostu (tak kochani, nie sięgam nawet metra sześćdziesięciu, więc pani Marvelowa nie ma prawa się na nic skarżyć ;]) i koloru włosów (albowiem są brązowe, a ja wolę blond).
Jestem osobą która uwielbia łamać wszelkie stereotypy, przepada za wszelkimi dziwactwami i ogólnie ma całkiem wypaczone pojęcie dotyczące otaczającego nas świata.
Według mojego profilu na Facebooku mam trzy siostry, ale jak twierdzi moja mama jestem jedynaczką xD (bo z tymi pseudo siostrami nie łączą mnie żadne więzy krwi, prócz tego, że kiedyś mieszkałyśmy w jednej klatce^^)
Mam świra na punkcie kultury i sztuki. Kocham oglądać filmy i czytać książki (może nie będę tu wymieniać moich ulubionych dzieł, gdyż ten post wyjdzie o wiele za długi niż planowałam Razz). Lubię oglądać przedstawienia teatralne i chodzić do galerii sztuki.
Jak mówią znajomi jestem "artystyczną duszą", bo sama piszę dużo opowiadań, wierszy, maluje, szkicuję, czasami zrobię jakąś grafikę.
Moim marzeniem jest wyjechanie do Australii (gdzie będę tresować kangury...) lub ewentualnie do Islandii^^
Chyba tyle, jakby co to pytajcie, albowiem kto pyta, nie błądzi xD
Kłaniam się i żegnam,
Amen.
Adelaide O'Keeffe
Adelaide O'Keeffe
Mod

Liczba postów : 38
Join date : 08/04/2011
Skąd : Dystrykt One

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach