Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Podziemni

Go down

Podziemni

Pisanie  Marvel Abernathy on Sro Kwi 27, 2011 1:04 pm

Podziemni to obywatele maleńkiego państewka powstałego pod obszarem Panem, które zostało założone dokładnie dwa lata po wojnie. Są to ludzie wierzący w słuszność polityki Snowa i pragnący przywrócić dawną formę rządów. Oczywiście mało kto wie o ich istnieniu, a jeśli już wie to udaje, że nie widzi tego co robią.
Władzę nad podziemnymi sprawuje 'Kosogłos', tajna korporacja, w której zgromadzono całą inteligencję dawnego Panem. Decyzje jakie od dwudziestu lat zapadają za murami głównej siedziby tej organizacji są ściśle tajne, jednak podziemni dobrze wiedzą, że dotyczą one planu odzyskania Panem.
Podziemne państwo choć niewielkie, stale się rozwija. Warunki życia są prawie tak dobre jak w większości dystryktów.

-----------------------------------------------------

Najsłynniejszą grupą w podziemnym świecie jest SIEDMIU WSPANIAŁYCH. Znani są głównie z perfekcji w fachu i dokładnego zacierania wszelkiego rodzaju śladów. Grupę tę tworzą ludzie, którzy przeszli szereg testów i eksperymentów, dzięki czemu ich ciała zostały zmodyfikowane genetycznie. Stanowią główną broń 'Kosogłosa'.

- Pride (czyli Pycha) - pyskata, zawsze znajdzie ciętą ripostę, a na jedno słowo Spite'a odpowie pięcioma innymi. Indywidualistka, nie to chyba brzmi zbyt pochlebnie, raczej egoistka. Uważa, że sama zrobiłaby wszystko lepiej niż 'z grupą debili, którzy plączą się jej pod nogami'.
Jednym dotknięciem potrafi powalić przeciwnika poprzez odebranie mu całej lub części energii.
Proponowany wygląd:
stan: wolna

- Greedy (czyli Chciwość) - mózg grupy, nie dość, że obdarzony niebywałą inteligencją, to jeszcze potrafi czytać w myślach. Mimo iż "Wspaniali" nie posiadają jasno określonego lidera, to on podejmuje większość decyzji i stara się jakoś poskromić grupę, co za tym idzie nie doprowadzić do wzajemnej walki. Ale nie róbmy z niego takiego świętego, Greedy zawsze potrafi zaplanować wszystko tak, by to on wyszedł na tym najlepiej.
Proponowany wygląd:
stan: wolny

- Lust (czyli Nieczystość) - piękna kobieta, której nikt nie potrafi się oprzeć. Zawdzięcza to nie tylko niezwykłej urodzie, ale także darowi uzyskanemu po przejściu eksperymentów. Lust jest bowiem hipnotyzerką, wystarczy jedno spojrzenie by zamienić pierwszą, lepszą osobę w swojego podwładnego. Bardzo lubi bawić się mężczyznami.
Proponowany wygląd: Emily Didonato
stan: zajęta

- Envy (czyli Zazdrość) - znana głównie jako złodziejka, to dzięki niej "Wspaniali" jeszcze ani razu nie głodowali. Oczywiście nikt nie potrafi jej przez to całkowicie zaufać, ale doskonale sprawdza się w szpiegowaniu czy na zwykłym zwiadzie. Bardzo tajemnicza i małomówna. Reszta grupy na prawdę bardzo mało o niej wie. Dziewczyna ta potrafi wtopić się w tło niczym kameleon i to dosłownie.
Proponowany wygląd:
stan: zajęta

- Prey (czyli Obżarstwo, tudzież nieumiarkowanie się w jedzeniu i piciu) - gruby, wielki i nieporadny. Przy nim Spite to geniusz, Prey całe swe życie poświęca na jedzenie i drzemki, przeplatane rzecz jasna ćwiczeniami oraz podróżą. Nadludzko silny.
Proponowany wygląd:
stan: wolny

- Spite (czyli Gniew) - niezbyt inteligentny młodzieniec, który samym spojrzeniem może doprowadzić przeciwnika do ataku paniki. Jak już wspomniałam nie należy on do najmądrzejszych, ale w sumie nie tak łatwo go wykiwać. Jest całkiem przystojny, a do tego doskonale włada każdego rodzaju bronią. Nadludzko szybki, nie sposób go więc pokonać.
Proponowany wygląd:
stan: wolny

- Idler (czyli Lenistwo) - Idler nigdy nie zrobi czegoś, co uzna za zbędne lub całkowicie niepotrzebne. Nigdy nie lubił zaprzątać sobie głowy taktyką, ale Greedy widzi w nim potencjał i zawsze cierpliwie czeka, aż Idler rzuci od niechcenia jakiś pomysł. Co ciekawe często owe pomysły okazują się być całkiem trafne. Posiada uzdrowicielski dotyk.
Proponowany wygląd:
stan: wolny

Mam nadzieję, że te postacie szybko zostaną zajęte, bo odgrywają ogromną rolę w fabułę i są nam niezwykle potrzebne!

_________________


Marvel Abernathy, jedyny i niedoceniony, Haymitchowy syn,
co od wieków z butlą wódki, na imprezach wiedzie prym ;3
Karta postaci | relacje | "motylem jestem, aaa.."
avatar
Marvel Abernathy
Admin

Liczba postów : 206
Join date : 11/03/2011
Skąd : Dystrykt dwunasty

Zobacz profil autora http://kosoglos.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach