Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Join the forum, it's quick and easy

Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.
Kosogłos RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

+4
Marvel Abernathy
Ashelle Rainfall
Adelaide O'Keeffe
Kestrel Harman
8 posters

Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Kestrel Harman Pon Kwi 25, 2011 12:30 pm

    Rodzina:
    - Dianne Harman (Ivory Snow) - matka
    - Josh Harman (Josh Heavensbee) - ojciec

    Miłość:
    -

    Zauroczenie:
    -

    Romans:

    Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. 15-59
    Dustan Tempest

    Najlepsi przyjaciele:

    Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. 000cs804
    Marvel Abernathy

    Przyjaciele:

    Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Gossipgirl120 Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Jeremy-steven-r-mcqueen-12386090-100-100
    Ashelle Rainfall
    Patric Odair

    Dobrzy znajomi:

    -

    Zwykli znajomi:

    -

    Nielubiani:

    Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Lucy_hale_035
    Adelaide O'Keefe

    Wrogowie:

    Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Hollowart_bp022
    Annanisse Mellark

    Inne:

    Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Jeremy-steven-r-mcqueen-12386090-100-100
    Oprócz tego, że podobno należy do przyjaciół Kestrel, młodzieniec z powyższego zdjęcia jest także jej Eks. Tak, tym eks na którego temat smęcę w podpisie i Karcie Postaci, tym, który był ostatnim kogo Kes pokochała.

    -
    -

EDIT: Proszę o propozycje! Tak, wiem, myślenie jest bolesne, często sama mam z nim problem. Ale to nie takie trudne tylko przeczytać czyjąś kartę, przyjrzeć się relacjom i rzucić sugestię. Najwyżej będziemy myśleć razem Wink


Ostatnio zmieniony przez Kestrel Harman dnia Wto Maj 03, 2011 11:13 am, w całości zmieniany 13 razy
Kestrel Harman
Kestrel Harman

Liczba postów : 16
Join date : 24/04/2011
Age : 31
Skąd : Dystrykt Czwarty

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Adelaide O'Keeffe Pon Kwi 25, 2011 3:33 pm

Addie? ;>
Przyjaciele? Wrogowie? Znajomi? xD Jest tyle możliwości, ale na żadną nie potrafię się zdecydować Very Happy
Adelaide O'Keeffe
Adelaide O'Keeffe
Mod

Liczba postów : 38
Join date : 08/04/2011
Skąd : Dystrykt One

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Ashelle Rainfall Pon Kwi 25, 2011 8:36 pm

Także mam z tym problem. Razz
Może po prostu przyjaciele? Wink
Ashelle Rainfall
Ashelle Rainfall

Liczba postów : 22
Join date : 31/03/2011

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Marvel Abernathy Wto Kwi 26, 2011 7:06 am

A dla Marva co? ;>
Marvel Abernathy
Marvel Abernathy
Admin

Liczba postów : 206
Join date : 11/03/2011
Skąd : Dystrykt dwunasty

https://kosoglos.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Kestrel Harman Wto Kwi 26, 2011 8:40 am

Ok, niedobrzy ludzie nie dają żadnych propozycji, więc chyba trzeba usiąść i pomyśleć coś samemu...

Addie: Nie widzę tu przyjaciół, z tego co napisałaś w karcie nie tak łatwo dotrzeć do Adelaide, trzeba tego naprawdę chcieć. A Kestrel nie jest osobą która chce się usilnie z kimś zaprzyjaźnić, właśnie to kiedy ktoś zrobi w jej stronę pierwszy krok, może go łaskawie polubić. W sumie, widząc kolejną pierwszoroczną Kes mogłaby spróbować ją kontrolować.

Ash: Z racji tego, że są z jednego rocznika, może być jakiś pozytyw. W sumie mogą być przyjaciele, ale bez jakiegoś nadmiernego zaufania, Kes mimo wszystko jest raczej tajemnicza. Mogłaby okazjonalnie Ashelle leciutko manipulować Wink

A dla Marva chciałabym najlepszych przyjaciół, bo Kestrel raczej będzie miała więcej pozytywów wśród facetów niż dziewczyn, ale Marv bezczelnie nie dokończył Karty Postaci i nie mam jak zasugerować się charakterem ;>

Ale i tak chcę najlepszych przyjaciół ^^".


Ostatnio zmieniony przez Kestrel Harman dnia Sro Kwi 27, 2011 6:58 pm, w całości zmieniany 2 razy
Kestrel Harman
Kestrel Harman

Liczba postów : 16
Join date : 24/04/2011
Age : 31
Skąd : Dystrykt Czwarty

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Marvel Abernathy Wto Kwi 26, 2011 8:52 am

Taa, Marv bezczelny leń xD.

Ok, mogą być i przyjaciele, ci najlepsi, ale nie naj naj ;p.
Marvel Abernathy
Marvel Abernathy
Admin

Liczba postów : 206
Join date : 11/03/2011
Skąd : Dystrykt dwunasty

https://kosoglos.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Annanisse Mellark Wto Kwi 26, 2011 9:12 am

naaaaajwięksi wrogowie? Czy pozytyw, a kiedy Ana sie dowie, że Kes jest córką Śnieżka, to będzie miała focha na zawsze?
Annanisse Mellark
Annanisse Mellark
Admin

Liczba postów : 41
Join date : 27/03/2011
Skąd : 12 dystrykt

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Kestrel Harman Wto Kwi 26, 2011 9:24 am

A tutaj to ja bym chciała coś bardziej skomplikowanego, może nawet odwrotnie niż powiedziałaś xD. Mogłyby na początku się nie lubić, rywalizować, a Kes traktowałaby Anę z lekceważeniem, a kiedy wydałoby się, że jest córką wnuczki Snowa (córką nie, Śnieżek nie powstał z grobu żeby ją spłodzić xd) Kestrel przeżyłaby lekki kryzys i chociaż udawałaby, że wszystko jest w porządku, byłaby trochę przybita. I wtedy Annanisse mogłaby ją przejrzeć i stwierdzić, że mimo wszystko jest człowiekiem i by się zaprzyjaźniły, o. xD

Chyba trochę pogmatwałam. No cóż... ^^"
Kestrel Harman
Kestrel Harman

Liczba postów : 16
Join date : 24/04/2011
Age : 31
Skąd : Dystrykt Czwarty

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Annanisse Mellark Wto Kwi 26, 2011 9:26 am

Może być, może Wink Zaraz wpiszę
Annanisse Mellark
Annanisse Mellark
Admin

Liczba postów : 41
Join date : 27/03/2011
Skąd : 12 dystrykt

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Dustan Tempest Wto Kwi 26, 2011 12:15 pm

Co tam dla Dusta? ^^
Dustan Tempest
Dustan Tempest

Liczba postów : 29
Join date : 12/04/2011

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Kestrel Harman Wto Kwi 26, 2011 1:47 pm

Ach, czy wszyscy są tu obojętni na moje prośby o propozycje? Hmm, skoro tak się wystawiasz, to może skorzystam z okazji... Co byś powiedział(a) na dobrych znajomych plus zauroczenie ze strony Dustana? Mogłoby się przerodzić w romans, co tam, że rok młodszy, w końcu to Pettyfer xD
Kestrel Harman
Kestrel Harman

Liczba postów : 16
Join date : 24/04/2011
Age : 31
Skąd : Dystrykt Czwarty

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Adelaide O'Keeffe Wto Kwi 26, 2011 4:27 pm

właściwie, to Ad nie uczęszcza do Uniwersytetu ;>
w takim razie może zrobimy coś typu obojętni/neutralni, albo nielubiani ;]
Adelaide O'Keeffe
Adelaide O'Keeffe
Mod

Liczba postów : 38
Join date : 08/04/2011
Skąd : Dystrykt One

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Kestrel Harman Wto Kwi 26, 2011 5:11 pm

Ok, myślałam, że dopiero zacznie. W takim razie niech będą nielubiani Wink.
Kestrel Harman
Kestrel Harman

Liczba postów : 16
Join date : 24/04/2011
Age : 31
Skąd : Dystrykt Czwarty

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Dustan Tempest Sro Kwi 27, 2011 3:27 pm

Kestrel Harman napisał:Ach, czy wszyscy są tu obojętni na moje prośby o propozycje? Hmm, skoro tak się wystawiasz, to może skorzystam z okazji... Co byś powiedział(a) na dobrych znajomych plus zauroczenie ze strony Dustana? Mogłoby się przerodzić w romans, co tam, że rok młodszy, w końcu to Pettyfer xD

Bliscy znajomi mi pasują, tylko że Dust już się zauroczył w Ellen. xD. A Pettyfer to Pettyfer, wszyscy go kochają. xD
Dustan Tempest
Dustan Tempest

Liczba postów : 29
Join date : 12/04/2011

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Patric Odair Sro Kwi 27, 2011 4:40 pm

A dla mnie coś będzie? Nie mam swoich propozycji, więc zdaję się na Ciebie Smile
Patric Odair
Patric Odair

Liczba postów : 35
Join date : 23/04/2011

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Kestrel Harman Sro Kwi 27, 2011 6:54 pm

Dus -> W takim razie masz problem, bo ja i tak zamierzam wcisnąć tu jakiś romans xD. Jak nie chcesz świadomie, to najwyżej po pijaku, Kes nie jest nazbyt wymagająca co do intelektu ^^" Ale mogą być bliscy znajomi. Na razie...

Patrick -> Mam rozumieć, że masz 23 lata, a nie 17? (Też nie mogę zmienić tego wieku w profilu... jakiś dobry admin pomoże?) W takim razie i pod względem charakteru, wyglądu i miejsca zamieszkania pasujesz mi na głównego Eksa Kestrel. Tego o którym mowa w całym podpisie i teoretycznie jest na gifie ;]. Mogłaby w głębi duszy nadal czuć się przez niego zraniona ale wmawiałaby sobie, że to nie było prawdziwe uczucie. I w sumie teraz po tym wszystkim by się przyjaźnili. Pasuje? Wink
Kestrel Harman
Kestrel Harman

Liczba postów : 16
Join date : 24/04/2011
Age : 31
Skąd : Dystrykt Czwarty

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Patric Odair Czw Kwi 28, 2011 1:37 pm

Tak, pasuje Smile
Patric Odair
Patric Odair

Liczba postów : 35
Join date : 23/04/2011

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Ashelle Rainfall Czw Kwi 28, 2011 6:50 pm

Hmmm.. Przyjaciele mówisz? Jeśli chcesz być taka tajemnicza, a Ash też nie należy do zbyt towarzyskich, to może zrobimy takich bliższych znajomych, co?
Czasem razem usiądą, zamienią parę słów itd. ale bez rewelacji. Coś w stylu Katniss - Madge.
Może być? Wink
Ashelle Rainfall
Ashelle Rainfall

Liczba postów : 22
Join date : 31/03/2011

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Kestrel Harman Czw Kwi 28, 2011 7:08 pm

Mogłyby być też przyjaciółkami, ale takimi bardziej z nazwy, można założyć, że były bardzo ze sobą zżyte w pierwszej klasie, a teraz to jakoś osłabło. A potem można by było walnąć jakąś wielką kłótnię z fochem forever ;]
Kestrel Harman
Kestrel Harman

Liczba postów : 16
Join date : 24/04/2011
Age : 31
Skąd : Dystrykt Czwarty

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Ashelle Rainfall Czw Kwi 28, 2011 7:37 pm

Jak wolisz. Smile
Ashelle Rainfall
Ashelle Rainfall

Liczba postów : 22
Join date : 31/03/2011

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Madness Temple Pon Maj 02, 2011 1:25 pm

Coś dla Mad?
Madness Temple
Madness Temple
Admin

Liczba postów : 39
Join date : 20/03/2011

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Dustan Tempest Wto Maj 03, 2011 10:49 am

[quote="Kestrel Harman"]Dus -> W takim razie masz problem, bo ja i tak zamierzam wcisnąć tu jakiś romans xD. Jak nie chcesz świadomie, to najwyżej po pijaku, Kes nie jest nazbyt wymagająca co do intelektu ^^" Ale mogą być bliscy znajomi. Na razie.../quote]

Niech będzie po pijaku. xD
Dustan Tempest
Dustan Tempest

Liczba postów : 29
Join date : 12/04/2011

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Kestrel Harman Wto Maj 03, 2011 11:12 am

Dus - W takim razie wpisuję, i już nie ma zmiłuj xD

Madness - A co by Mad chciała? (Nie ma to jak zręcznie wywinąć się od myślenia xDD)
Kestrel Harman
Kestrel Harman

Liczba postów : 16
Join date : 24/04/2011
Age : 31
Skąd : Dystrykt Czwarty

Powrót do góry Go down

Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel. Empty Re: Boże, broń mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sama. Relacje Kestrel.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach