Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Patric Odair - Steven R McQueen

Go down

Patric Odair - Steven R McQueen

Pisanie  Patric Odair on Sob Kwi 23, 2011 11:23 pm

Imię i nazwisko: Patric Finnick "Buddy" Odair
Data urodzenia: 1 maja (23 lata)
Pochodzenie: Dystrykt 4
Obecne miejsce zamieszkania: Kapitol, Akademik
Kierunek studiów, bądź wykonywany zawód: Fizjoterapia

Wygląd: Patric to mieszanka wyglądów swoich rodziców. Ma kilka cech po jednym i po drugim. Brąz włosy i nieziemskie czarnookie spojrzenie, które ją jego atrybutami, niejednokrotnie pomagały mu w kłopotach z kobietami.

Historia: Jedno słowo. Koszmar. Wiecie jak trudno jest wychowywać się bez taty? Nawet go nie poznać? W takiej sytuacji znalazł się Patric. Nikt nie mógł mu pomóc. Annie zaszła w ciążę tuż przed śmiercią męża. Chciała mu o tym powiedzieć, ale nie zdążyła. Żałowała braku tego cennego czasu przez wiele lat. Nawet wychowując syna, nie umiała uwolnić się od myśli, że utraciła ważną część rodziny. Potrafiła zamykać się w sobie na kikla dni. To była krystalicznie czysta i bezwarunkowa miłość, która zwróciwszy uwagę na przeszłość Finnicka, nie miała prawa bytu. A jednak istniała. Z tego pięknego uczucia powstała istota nie mniej udręczona niż rodzice. Młody Patric był pośmiewiskiem okolicy. Historia o wykorzystywanym seksualnie ojcu nie poprawiała mu wizerunku, wręcz pogarszała skomplikowaną sytuację. Nikt z rówieśników nie chciał się z nim choćby kolegować. Chłopcy z sąsiedztwa uważali go za geja, choć niewielka część zastanawiała się, czy to nie przykrywka dla jakiegoś sensacyjnego romansu, którego za wszelką cenę chcieli odkryć. Codzienne kawały stały się normą. Dało się nawet do nich przyzwyczaić. Śmiechy i chichoty można było miło odbierać. Przynajmniej ktoś się nim interesował, nie odstawiał w zapomnienie, pomijając fakt, że upokorzenie stawało się coraz większe. No i wtedy losy chłopaka zaczęły się jeszcze bardziej chrzanić. Całą rodzinę czekało nowe miejsce, nowy dom, lecz nie nowe życie.
Przeprowadzka do Kapitolu była beznadziejnym ruchem. Większość pogłosek i tak się rozniosła, a do tego wszystkiego pojawiła się Madness-wielka świruska, podobno poddawana nic nie dającym leczeniom psychiatrycznym. Wydawała się mieć w sobie coś innego. Jakąś chęć korzystania z pełni życia. Jej zachowanie zaintrygowało Patrica, wchodzącego właśnie w okres buntu przeciw matce. Zaczął nadużywać alkoholu, prowadził swobodny tryb funkcjonowania. Mówiąc w skrócie robił to, na co miał ochotę. Zaczął zadawać się z "nieciekawymi" ludźmi, szukającymi rozgłosu dla ich nielegalnych usług. Czasem potrafił wdać się w jakąś bójkę, przysparzając sobie przy tym wielu wizyt na posterunku. Wreszcie strażnicy zaczęli nazywać go "Buddy" (ang. kumpel). Nie wiadomo czemu, lecz to przezwisko przyjęło się już powszechnie i zwracano się tak do niego nawet oficjalnie.
Jak to zawsze bywa przyszedł czas ocknięcia się ze snu. Z inicjatywy Annie, syn trafił do izolatki, niby dla własnego dobra. Ale jak dla Patrica była to wyraźna próba ukrycia przed światem czarnej owcy. No, coż...gdyby nie pomoc znajomego, pewnie chłopak by oszalał do końca. Nie miał ochoty rezygnować z przyjemności, lecz nie chciał skończyć jak jakiś psychol. Musiał wziąć się w garść. Bez zastanowienia postanowił nadrobić stracony okres i wrócił do nauki. Miał ochotę umrzeć, gdy powróciły stare problemy. Uparł soę jednak, że da z siebie wszystko, aby skończyć edukację.W niedługim czasie nadrobił wszelkie braki i dzięki znajomym ojca dostał się na studia, gdzie mógł stworzyć sobie nową osobowość. I to właśnie zamierzał zrobić.

Charakter: Patric ma mnóstwo cech osobowości swojego ojca, mimo, że nawet go nie poznał. Jest bardzo zarozumiały i pewny siebie. Chciaż życie daje mu solidne lekcje wychowania, on sam decyduje o tym, co i jak zrobi. Nie przejmuje się raczej losem innych. Ludzie mówią, że jest "zepsuty" do szpiku kości, co mu zbytnio nie przeszkadza. Sądzi, że skoro podoba się większości dziewczyn, to znaczy, że może mieć każdą. Zdarza mu się traktować niektóre osoby bardzo przedmiotowo. Często udaje, iż wie wszystko. Jest typem chłopaka, twierdzącego, że nigdy się nie wzrusza, choć w głębi duszy silnie reaguje na każdą urazę. Łatwo go pocieszyć. Wystarczy mu zwykła domówka do świetnej zabawy. Gdy czuje się nieswojo, obraca wszystko w żart. Nigdy nie ulega i trudno przekonać go do zmiany zdania.

Zainteresowania i pasje: Przed czy po fazie buntu? Zanim zaczął się zmieniać, kochał naukę. Nie było przedmiotu, którego by nie opanował. Lubił eksperymentować, tworząc przy tym nowe chemiczne substancje. Zawartość ich znał tylko on. Z biegiem czasu jego zamiłowanie do nowości osłabło, aż wreszcie całkowicie zanikło. No i było rzeczą niemożliwą, żeby tak po prostu człowiek nie miał żadnego hobby, więc Patric spróbował swoich sił w sporcie, głównie biegach długometranżowych. Polubił to. Nawet w okresie problemów rodzinnych chętnie uczęszczał na te zajęcia dodatkowe. Jednak podczas terapii zabroniono mu przemęczać się fizycznie, co sprawiało mu niegdyś przyjemny ból. Z żałością postanowił wypełnić pustkę w sercu poprzez różne nałogi. Ale i z tym musiał skończyć, a może nie?...

Ciekawostki:
* Patric przez długi czas miał problemy z narkotykami
* Nie przeszkadzały mu eksperymenty Madness
* Chętnie udawał się na nocne wypady do centrum miasta


Kapitol


Ostatnio zmieniony przez Patric Odair dnia Sro Kwi 27, 2011 4:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Patric Odair
Patric Odair

Liczba postów : 35
Join date : 23/04/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Patric Odair - Steven R McQueen

Pisanie  Annanisse Mellark on Wto Kwi 26, 2011 6:29 am

Wybrałeś sobie świetną postać :3 Mnie się wydaje, że wszystko jest okej ^^ Ja daję Akcept, a Marvelowa sobie jeszcze sprawdzi.

_________________

Annanisse Drulliyah Prue Mellark
Pierwszoroczna ♥ 12 dystrykt ♥ 16 lat (10 kwietnia)Relatioships ♥️ Informations (KP)
''As for me, I noticed one thing
That when one is between the crazy,
Also becomes mad, and what's more,
There is a certain charm in the follies.''
Annanisse Mellark
Annanisse Mellark
Admin

Liczba postów : 41
Join date : 27/03/2011
Skąd : 12 dystrykt

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Patric Odair - Steven R McQueen

Pisanie  Marvel Abernathy on Wto Kwi 26, 2011 6:34 am

No dobra, już dobra. Przymknę oko na ten wygląd i krótki charakter, bo historia jest ładna.
Ale wiesz, że będzie najlepszym przyjacielem Marvola? ;3

AKCEPT

Ach i wiek jeszcze! W temacie "Postacie fabularne" napisałam, że syn Finnicka powinien mieć 23 lata Wink.
I dodaj jeszcze drugie imię Finnick jak możesz, wiesz, tak ku czci ojcu.

_________________


Marvel Abernathy, jedyny i niedoceniony, Haymitchowy syn,
co od wieków z butlą wódki, na imprezach wiedzie prym ;3
Karta postaci | relacje | "motylem jestem, aaa.."
Marvel Abernathy
Marvel Abernathy
Admin

Liczba postów : 206
Join date : 11/03/2011
Skąd : Dystrykt dwunasty

Zobacz profil autora http://kosoglos.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Patric Odair - Steven R McQueen

Pisanie  Patric Odair on Sro Kwi 27, 2011 4:34 pm

Już wszystko poprawiłem Smile
Patric Odair
Patric Odair

Liczba postów : 35
Join date : 23/04/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Patric Odair - Steven R McQueen

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach