Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Ashelle Lonie Rainfall - Michelle Trachtenberg

Go down

Ashelle Lonie Rainfall - Michelle Trachtenberg

Pisanie  Ashelle Rainfall on Czw Kwi 07, 2011 7:15 pm

Imię i nazwisko: Ashelle Lonie Rainfall

Data urodzenia: 12 kwietnia (18 lat)

Pochodzenie: Dystrykt 2

Obecne miejsce zamieszkania: Kapitol

Kierunek studiów, bądź wykonywany zawód: Psychologia

Wygląd: (Michelle Trachtenberg) Niewysoka, smukła, o kręconych włosach, delikatnych rysach i dużych, jasnych oczach.Historia:

Matka Ash – Silver, wychowywała się w drugim dystrykcie za czasów Głodowych Igrzysk. Od najmłodszych lat szkolono ją na zawodowca – maszynę do zabijania. Pozbawiona rodzinnego ciepła, wykończona morderczymi treningami i krwawymi pokazami mającymi na celu przyzwyczajenie jej do widoku śmierci i ludzkiego cierpienia, postawiła sobie za pośrednictwem otoczenia jeden cel– zwyciężyć. Niestety, lata mijały a los zawsze wskazywał innego gracza. Wszystko miało się zmienić w jej ostatnie dożynki. Kończyła osiemnaście lat, była to jej ostatnia szansa, by spełnić swoje domniemane przeznaczenie i wygrać Głodowe Igrzyska. Można sobie jedynie wyobrazić co czuła, gdy los padł na jej młodszą siostrę – Clove.
Czas rebelii spędziła w szpitalu, dochodząc do siebie po tym wydarzeniu. Nie raz budziła współ lokatorów mrucząc nerwowo przez sen słowo: Zawiodłaś. Zawiodłaś. Zawiodłaś...

Narodziny Ash skończyły w jej życiu pewien rozdział, związany z nieistniejącym już, starym Panem. Stąd też wzięło się jej imię, oznaczające popiół. Pierwsze lata życia, dziewczynka spędziła w Kapitolu z matką, a raczej opiekunką, którą kobieta zamówiła tego akurat wieczoru, podczas gdy sama korzystała z luksusów miejskiego życia i spotykała się z mężczyznami. Jeden z nich był zapewne ojcem Ash, którego nigdy nie dane jej było poznać. Nie miała rodzeństwa. Jej najbliższą rodziną była Silver, gorąca zwolenniczka starego świata, zimna i pozbawiona wszelkich ambicji kobieta, dla której dziecko było jedynie ciężarem. Pozbawiona uczucia i rodzicielskiej opieki dziewczynka, musiała się niezwykle szybko usamodzielnić.

Częste kłótnie i ich nieprzyjemne skutki skłoniły dwunastoletnią wówczas Ash do opuszczenia Kapitolu i samotnego udania się do dalekiej rodziny zamieszkującej 11-ty dystrykt. W ich gospodarstwie spędziła resztę swojego dzieciństwa, zaprzyjaźniając się blisko ze swoją kuzynką Tessalie. Teraz, sześć lat później, udaje się z powrotem do Kapitolu, by zgodnie z wolą Silver rozpocząć naukę na tamtejszym Uniwersytecie. Oczywiście nie robi tego tylko dla zaspokojenia ambicji swojej matki. Pragnie także dowiedzieć się, gdzie ostatnimi czasy kobieta znika wieczorami...

Charakter: Ash jest osobą zdecydowaną i niezależną. Możliwe, że jako jedna z ostatnich na świecie ceni sobie honor. Po matce odziedziczyła niezwykły upór. Nic nie jest w stanie odwieść jej od wcześniej postawionego sobie celu, porażki natomiast jedynie wzmagają jej determinację. Zawsze walczy do końca i robi to, co w danej chwili uważa za słuszne. Jest dobrą powierniczką, lecz sama jest w stanie się otworzyć tylko przed najbliższymi osobami, co nie zdarza się zbyt często, gdyż trudno zdobyć jej zaufanie. Bardzo przywiązuje się do ludzi, co zazwyczaj jedynie przyprawia jej cierpienia. Potrafi jednak wyjść z takich sytuacji z podniesioną głową. Posiada niezwykle twardy charakter, niezbyt skłonny do ugod.

Zainteresowania i pasje: Jest inteligentna i pomysłowa. Dobrze uczy się w szkole, dużo czyta. Interesuje się historią Panem, biologią i muzyką, próbuje pisać piosenki. Kiedyś rysowała. Niestety, kompletnie leży, jeśli chodzi o siłę i wytrzymałość fizyczną. Braki nadrabia szybkością i zwinnością.

Ciekawostki: Od wczesnego dzieciństwa była zmuszana przez matkę do treningów sztuk walki, więc miejcie się na baczności. Ma niesłychanie zmienne humory. Jest jednym, wielkim, chodzącym paradoksem. Jako dziecko chciała zostać stylistką. Teraz nie myśli o przyszłości, żyje chwilą. I, jak na razie, ta technika przetrwania sprawdza się jej doskonale.


Kosogłos.


Ostatnio zmieniony przez Ashelle Rainfall dnia Czw Kwi 14, 2011 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ashelle Rainfall
Ashelle Rainfall

Liczba postów : 22
Join date : 31/03/2011

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Ashelle Lonie Rainfall - Michelle Trachtenberg

Pisanie  Marvel Abernathy on Czw Kwi 07, 2011 7:52 pm

No piknie! ;D

Jeszcze jakbyś mogła dopisać ze dwa zdania w charakterze, bo jest nieco przykrótki, za to historia - perfekt! Przydzielę cię już do grupy Ash, ale Akcepta dam jutro, ok?

_________________


Marvel Abernathy, jedyny i niedoceniony, Haymitchowy syn,
co od wieków z butlą wódki, na imprezach wiedzie prym ;3
Karta postaci | relacje | "motylem jestem, aaa.."
Marvel Abernathy
Marvel Abernathy
Admin

Liczba postów : 206
Join date : 11/03/2011
Skąd : Dystrykt dwunasty

Zobacz profil autora http://kosoglos.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach