Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Alex Streex

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Alex Streex

Pisanie  Alex on Pon Maj 02, 2011 3:20 pm

Imię i nazwisko: Alex Streex
Data urodzenia: 18 kwietnia (19)
Pochodzenie: Dystrykt dwunasty
Obecne miejsce zamieszkania: Kapitol
Kierunek studiów, bądź wykonywany zawód:
Wygląd:

(Logan Lerman) rozmarzone oczy,ciemne włosy i dotego ten uśmiech I love you

Historia: Alex jest adoptowany dzieckiem Kate i Johna Streex. Mimo trudności w życiu nauczył się cieszyć z życia i patrzeć pozytywnie nawet w chwilach kiedy to nie możliwe. Jego biologiczna matka Yasmin Miller zachorowała przy porodzie na poważną chorobę i nie była w stanie nim się zajmować więc oddała go do adopcji wierząc że kiedyś znów spotka swojego jedynego syna. Jego ojciec Oahim, no cóż, tak strasznie rozpaczał po tym jak się dowiedział o chorobie żony i o utracie syna że nie wytrzymał tego psychicznie i trafił do szpitala psychiatrycznego.
Alex wychował się na silnego pod względem psychicznym jak i fizycznym młodzieńca. Jego odwaga i szczerość były jednymi z cenionych cech chłopaka.Wolał dawać niż brać (żył trochę jak mnich),uważał że zycie składa się nie tylko z samych minusów, ale i także z plusów, trzeba je tylko odnaleźć i umieć wykorzystać. Nie starał się nikomu przypodobać, nawet kiedy czuł się gorszy od innych. Ciągle powtarzał sobie w duchu "la vie est un trésor, et notre tête sur cette façon d'utiliser le " co oznacza po polsku: "życie to skarb i nasza w tym głowa jak go wykorzystamy".
Alex od dzieciństwa marzył o spotkaniu z rodzicami, dlatego już w wieku 10 lat zaczął pomagać w szpitalu, gdzie zostali umieszczeni ( jak się okazało) oboje z jego rodzicieli.
Uważał że jeśli kogoś kochasz to musisz mu wybaczyć...
Dokończę później, obiecuję

Charakter: Alex zawsze odznaczał się rozsądkiem i trzeźwością umysłu, a także uprzejmoscią, wyrozumiałością i dobrocią dla innych. Nigdy nie starał się być lepszym od innych, zawsze starał się być szczery i pomagać innym na ile to możliwe. Gardził chamstwem i bezczelnością, był przeciw lekkomyślności i lenistwie. denerwuje go, kiedy ktoś mu przerywa, krytykuje bezpodstawnie lub dokucza innym. Nienawidzi kiedy ktoś próbuje oszustwa. Mówi że nie zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji, grunt to się nie poddawać.

Zainteresowania i pasje: gra na gitarze, słucha muzyki oraz pływa. Najbardziej na świecie lubi kręgle i surfing.

Ciekawostki: brak

Alex

Liczba postów : 1
Join date : 25/04/2011
Age : 22
Skąd : Polska

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach