Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Alex Streex

Go down

Alex Streex

Pisanie  Alex on Pon Maj 02, 2011 3:20 pm

Imię i nazwisko: Alex Streex
Data urodzenia: 18 kwietnia (19)
Pochodzenie: Dystrykt dwunasty
Obecne miejsce zamieszkania: Kapitol
Kierunek studiów, bądź wykonywany zawód:
Wygląd:

(Logan Lerman) rozmarzone oczy,ciemne włosy i dotego ten uśmiech I love you

Historia: Alex jest adoptowany dzieckiem Kate i Johna Streex. Mimo trudności w życiu nauczył się cieszyć z życia i patrzeć pozytywnie nawet w chwilach kiedy to nie możliwe. Jego biologiczna matka Yasmin Miller zachorowała przy porodzie na poważną chorobę i nie była w stanie nim się zajmować więc oddała go do adopcji wierząc że kiedyś znów spotka swojego jedynego syna. Jego ojciec Oahim, no cóż, tak strasznie rozpaczał po tym jak się dowiedział o chorobie żony i o utracie syna że nie wytrzymał tego psychicznie i trafił do szpitala psychiatrycznego.
Alex wychował się na silnego pod względem psychicznym jak i fizycznym młodzieńca. Jego odwaga i szczerość były jednymi z cenionych cech chłopaka.Wolał dawać niż brać (żył trochę jak mnich),uważał że zycie składa się nie tylko z samych minusów, ale i także z plusów, trzeba je tylko odnaleźć i umieć wykorzystać. Nie starał się nikomu przypodobać, nawet kiedy czuł się gorszy od innych. Ciągle powtarzał sobie w duchu "la vie est un trésor, et notre tête sur cette façon d'utiliser le " co oznacza po polsku: "życie to skarb i nasza w tym głowa jak go wykorzystamy".
Alex od dzieciństwa marzył o spotkaniu z rodzicami, dlatego już w wieku 10 lat zaczął pomagać w szpitalu, gdzie zostali umieszczeni ( jak się okazało) oboje z jego rodzicieli.
Uważał że jeśli kogoś kochasz to musisz mu wybaczyć...
Dokończę później, obiecuję

Charakter: Alex zawsze odznaczał się rozsądkiem i trzeźwością umysłu, a także uprzejmoscią, wyrozumiałością i dobrocią dla innych. Nigdy nie starał się być lepszym od innych, zawsze starał się być szczery i pomagać innym na ile to możliwe. Gardził chamstwem i bezczelnością, był przeciw lekkomyślności i lenistwie. denerwuje go, kiedy ktoś mu przerywa, krytykuje bezpodstawnie lub dokucza innym. Nienawidzi kiedy ktoś próbuje oszustwa. Mówi że nie zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji, grunt to się nie poddawać.

Zainteresowania i pasje: gra na gitarze, słucha muzyki oraz pływa. Najbardziej na świecie lubi kręgle i surfing.

Ciekawostki: brak

Alex

Liczba postów : 1
Join date : 25/04/2011
Age : 23
Skąd : Polska

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach