Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Marvelowa - ta od placków ;3

Go down

Marvelowa - ta od placków ;3

Pisanie  Marvel Abernathy on Sro Kwi 27, 2011 10:24 am

Trochę o mła...

No dobrz, więc zwą mnie Paulina, tak Paulina, co w wolnym tłumaczeniu, albo jak kto woli w języku łacińskim oznacza - mała^^. Tak, jestem mała i mam metr siedemdziesiąt trzy czy cztery wzrostu, loveley ;>. Urodziłam się piętnaście lat temu, w jakże wspaniałym, pełnym spalin i zawsze uśmiechniętych ludzi, mieście stołecznym Warszawa.
Lubię wiele rzeczy. Właściwie nie istnieje nic czego otwarcie bym nie lubiła, no może oprócz dentysty i kolejek w supermarketach. Do moich ulubionych zajęć należy wszystko co wiąże się ze sztuką od rysowania, po wycinanie, malowanie, klejenie i robienie zdjęć. Szczerą miłością darzę również książki, podróże, większość sportów, a przede wszystkim tenis, żagle i piłkę nożną (choć po porażkach Polaków już znacznie mniej). Mam obsesje na punkcie kredek, londyńskiego metra, historii, kultur, mitologi świata, tajemnic - poczynając od zjawisk paranormalnych, a na zwykłych naukowych ciekawostkach kończąc, rozkładania wszelkiego rodzaju babeczek czy 'Delicji' na czynniki pierwsze, dobrych filmów, szczególnie francuskich, no i gier RPG Very Happy.
Słucham głównie klasyki rocka tudzież Led Zeppelin, Ac/DC, Red Hot Chilli Pepers, Metallicy czy jak się to tam odmienia, ale nowszymi też nie pogardzę Linkin park, Coldplay, Billy Talent, Paramore i wiele innych z których z reguły nie pamiętam nazw^^. Muszę jednak przyznać, że lubię również poezję śpiewaną - szczególnie pana Turnaua i żeglarskie szanty xD.

Mogłabym jeszcze gadać i gadać, ale pewnie i tak nikt mnie nie słucha, więc powiem tylko. Czekam na ewentualne pytania ;3.

Marvel Abernathy, jedyny i niedoceniony, Haymitchowy syn,
co od wieków z butlą wódki, na imprezach wiedzie prym ;3

Karta postaci | relacje | "motylem jestem, aaa.."
Marvel Abernathy
Admin

Liczba postów : 206

Zobacz profil autora http://kosoglos.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry