Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.

Join the forum, it's quick and easy

Kosogłos RPG
Witamy w Panem, państwie powstałym na ruinach Ameryki Północnej. Chcesz poznać jego tajemnice?
Czekamy na Ciebie.
Kosogłos RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Salon z kominkiem

2 posters

Go down

Salon z kominkiem Empty Salon z kominkiem

Pisanie  Marvel Abernathy Sob Mar 26, 2011 6:46 am

***
Marvel Abernathy
Marvel Abernathy
Admin

Liczba postów : 206
Join date : 11/03/2011
Skąd : Dystrykt dwunasty

https://kosoglos.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Salon z kominkiem Empty Re: Salon z kominkiem

Pisanie  Ashelle Rainfall Pią Maj 06, 2011 5:42 pm

Znowu całą noc nie mogłam zasnąć. Znowu się zadręczałam.
Ostatnimi czasy jedyną rzeczą o której myślałam, była moja matka. Jej zachowanie, sposób bycia... Wszystko się zmieniło. Jakby ktoś zapalił w niej tą iskierkę życia, która zgasła tak dawno temu, podczas przedostatnich Głodowych Igrzysk. A to źle. Bardzo źle.
Minęłam zatłoczoną świetlicę i udałam się do salonu. W kominku płonął przyjemny ogień. Usadowiłam się na dywanie zaraz za nim, tak, że słabe światło nie docierało do mnie, czyniąc mnie wręcz niewidzialną, mi zaś dając świetną widoczność na resztę pokoju. Oparłam się o ciepłe cegły i wyjęłam z torby zeszyt, w którym od jakiegoś czasu zapisywałam swoje obserwacje. Z jednej z kieszeni smutno spoglądała moja praca domowa. Ale kto by myślał o lekcjach na uniwerku? Zamknęłam oczy i spróbowałam oczyścić myśli.
Bezskutecznie.
Ashelle Rainfall
Ashelle Rainfall

Liczba postów : 22
Join date : 31/03/2011

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach